| ionutz_5790 a întrebat:

as vrea sa fac si eu un server de gta samp si nu stiu. ma puteti ajuta? bagati id meu ionutz_smecherul38@yahoo.com care stiti sa faceti si cu comenzile la mod. va rog sa ma ajutati.mersi. dau funda celui cre ma ajuta

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andumarian007 a răspuns:

[Tuesday, March 11, 2014 7:36 PM] Andu Marian: Server Samp: Mode Roleplay Name GameLife:The GF-Official-GodFather [0.3z]Server Roamanesc Ip amazoniacs.zapto.org Cautam admini! si un om sa faca forum phpbb3! server foarte frumos!

| RuNyX a răspuns:

Pe bune ma sv b-zone este al meu
la fel si indungi
LOL

| mihaispeed a răspuns:

Mă de ce nu cauti ''rom'' ca iti da servere romanesti daca vrei daca nu te sfatuiesc sa te joci ori roleplay ori politai versus hoti(asta scrii in engleza)

| aiRrEmI a răspuns:

Ionut Baga adresa mea de mes:vipcr7@yahoo.ro si te ajut euwinking