| Gilgalad a întrebat:

as vrea sa ma transfer la un colegiu militar din clasa a 10-a.Este posibil? Unii au spus da altii nu.Ca ti.ar trebui aprobare de la ministerul apararii sau ceva...Deci cum este?

4 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

De transferat nu este posibil.Doar sa dai admitere la liceul militar poti.In cazul transferului eu cel putin nu stiu nimic si nici nu am auzit, insa internetul e mare si sigur vei gasi un raspuns concret la intrebarea ta.

| Paun_Cristian_1993 a răspuns:

Nu poti sa fii transferat decat in cazul in care renunta cineva de acolo si esti urmatorul pe lista de asteptare care se formeaza dupa media de admitere, desigurdaca ai luat probele pshilogicul, fizicul si testele de romana si mate care se dau acolo.

| mariusakee a răspuns:

Chiar vrei sa nu ai copilarie din moment ce vrei sa te duci la colegiu militar...