| benkesoiu a întrebat:

As vrea sa merg la profilul matematica-informatica-bilingv,deoarece engleza o stiu perfect, matematica am avut 10 in fiecare an si am fost si la multe olimpiade iar cu informatica ma descurc.As vrea sa stiu la liceul "Al Odobescu" Pitesti care a fost cea mai mica medie din anul 2013 la acest profil si cea mai mare medie.

1 răspuns:
| ginaroxana13 a răspuns:

Buna, eu sunt la matematica-informatica, iti pot spune ca nu este destul de usor dar merita sa te duci, ai multe de invatat si crede'ma poti face si bani buni din informatica.