| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se poate intra si cu media 6 - 6+ obtinuta la Bacalaureat la vreo facultate din cadrul Universitatii Hyperion sau Politehnica, la taxa.
Daca da, v-as ruga sa-mi spuneti la ce anume.
Multumesc anticipat, ofer funda unui raspuns care m-ar putea lamuri!

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Eu sunt studenta la Politehnica si sunt la facultatea S.I.M iar eu cand m-am dus si m am inscris la materiale mi s-a facut media din liceu de la matematica, economie si nu mai stiu ce si mi a iesit 7.38 practic nu le au cam trebuit media de la bac, au fost persoane care au intrat la fara taxa cu 5 si ceva asa ca cu siguranta prinzi un loc in Politehnica si bineinteles si un loc in camin.