| tmarjin a întrebat:

:* Ash vrea sa ma ajutati cu ceva: am terminat Gimnaziu (media pe obiecte 9.62; pe examene 9, 7), as vrea sa dau la un colegiu, ce propuneri?
saptamana trecuta am dat la informatica, si eri am mai dat la financiar-bancar(prof.Contabil Industrial). La care sa ma duc si ce va ieshi din mine daca voi termina? Va roogghappy
mMesk anticipat :* funda la primul raspuns (si clar daca va fi unul la tema)))

3 răspunsuri:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Termina-ti liceul si apoi vei sti mai multe. Cine stie ce poate iesi din tine. Specializarea nu se face in scoala. Scoala e doar o pragatire generala.

| LSMM a răspuns:

La cum scrii, nu ştiu cum ai tu notele alea...

| DoubleBis a răspuns:

Colegiul National Gh. Lazar e foarte bun. Daca te duci la mate-info, ai de unde sa alegi facultatea.