| DNY123 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul viilor? care sun avanatajele.si dezavantajele? prt profilul economic m-ar interesa.cel care imi da un raspuns, fundawinking

Răspuns Câştigător
| tewutu a răspuns:

Liceul viilor este slab din punct de vedere al invataturii. Eu am facut tot economic dar nu Viilor. Acum depinde ce medie ai daca ai una mai buna nu il pune ca prima optiune.

1 răspuns:
| DNY123 explică:

Mersi.Astept mai multe raspunsuri si daca nu le voi primi iti voi da tie fundawinking