| ionutz_5790 a întrebat:

cine ma ajuta sa traduc si eu textu acesta in franceza? da sa nu fie pe google ca nu traduce bine:
Sportul meu favorit este dansul.Este singura actiune extrascolara care o practic si care imi place foarte mult.
Dansul este un sport care ajuta la dezvoltarea oaselor si la mentinerea unui corp puternic si sanatos.

2 răspunsuri:
| ionutz_5790 explică:

Dau funda celei mai bune traduceri.

| madalina_8111 a răspuns:

Mon sport prefere est la dans.action est le seul extra que je practique et je iame beaucuop...la danse est un sport que aide a developper des os solides et de maitenir un corps sain et form...

:-):-):-)