| ionutz_5790 a întrebat:

cine ma ajuta sa traduc si eu textu acesta in franceza? da sa nu fie pe google ca nu traduce bine:

Sportul meu favorit este dansul.Este singura actiune extrascolara care o practic si care imi place foarte mult.

Dansul este un sport care ajuta la dezvoltarea oaselor si la mentinerea unui corp puternic si sanatos. DAU FUNDA CELEI MAI BUNE TRADUCERI PROMIT

4 răspunsuri:
| IcsD a răspuns:

Mon sport préféré est parascolaires dansul.Este seulement une pratique et d'action que si'aime beaucoup.

La danse est un sport qui aide à développer des os solides et de maintenir un corps fort et sain. (cred)

funda?

| anna_6885 a răspuns:

Mon sport prefere c'est le danse.C'est la seule activite extrascolaire que je le pratique et cu' íl me plait beaucoup.Le danse est un sport cu' aide a le developpement des os et qui t'aide a mentenir un corps forte et sante.
Nu garantez pentru ca mi-a fost sila sa caut in dictionar, e facuta cam dupa ureche dar sper sa iti fie de folos.

| TpuNoName123 a răspuns:

Mon sport prefere est le danse.
C'est seulement action parascolaires que je pratique et si'aime beaucoup.
La danse est un sport qui aide a developper des os solides et de maintenir un corps fort et sain.
Sper că e bună traducereabig grin

| TpuNoName123 a răspuns:

Scuze am gresit putin era"j`aime beaucoup" nu "si-aime beaucoup"