| scorpy72on a întrebat:

cine poate sa-mi explice aceast paragraf: " Alaturi de un prieten adevarat este cu neputinta sa ajunga la deznadejde" in 20 de randuri? ( Nu vreau comentari ceva gen : N-am chef sau mi-e prea lene).

Răspuns Câştigător
| Anby a răspuns:

Pai alaturi de un prieten adevarat nu se poate ajunge la deznadejde pentru ca un prieten adevarat te poate face sa zambesti in cele mai oribile momente, fie cu glume proaste sau cu o vorba buna.
Daca nu te poate face sa zambest atunci va suferi alaturi de tine si atunci durerea pare mai "mica" cand e cineva alaturi cu tine.
Bafta~!

1 răspuns:
| Pinxiee a răspuns:

Un prieten adevarat e mereu langa tine sa te sustina si crede in tine iar acest lucru iti da speranta ca totul va fi bine in cele din urma.De asemenea, faptul ca cineva crede in tine iti da puterea de a merge mai departe, indiferent de situatia in care te afli - mai dezvolta ideea sau da un exemplu happy
Sper sa te ajute.
Spor la scris!