| SmQaLeXuTzz a întrebat:

Credeti ca vor creste mult, medile la licee in acest an? Eu am media de admitere 7.44, credeti ca voi intra in Liceul Hermes din Bucuresti, la turism, fiind ultima medie de 7.24?

2 răspunsuri:
| AnarchyUK a răspuns:

Depinde extrem, extrem, extrem de mult... totul e incert.
După părerea mea, ai putea intra. Vreau să spun, ai șanse bunicele. Acum, după toate și toate, depinde și puțin de noroc.

| Simonne01 a răspuns:

Stai linistit, acum 2ani la mine la liceu, si e filiera teoretica, ultima media a fost de 3. Nu te ingrijora, vei intra la liceu :*