| Cosmin1122000 a întrebat:

Cum se calculeaza nota finala de la examen? Am vazut ca pe acea foaie sunt 4 corectori

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU sunt "4 corectori"!

Fiecare lucrare este corectată de o Comisie formată din 2 profesori corectori şi se face media notelor acordate de aceştia happy
Doar în cazul în care vei depune Contestaţie, lucrarea va fi corectată de altă Comisie ( alţi profesori )...

Toate cele bune.

| Anca2999 a răspuns:

Prima data o corecteaza 2 corectori, si se face media din notele lor. Daca nu esti multumit si faci contestatie o sa ti-o corecteze inca o data alti 2 corectori si la fel, se face media din notele care ti le dau.