| FUVDER a întrebat:

Salut TPU, daca am un cont Banat pe (TPU) Care spune că e pe perioada nejustificată (nedeterminata) oare pot să îl recuperez, doar pentru unele înjurii la o persoana întreb?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E bye bye cont

| FUVDER explică (pentru suntserios):

Iti place la nebunie să zic papa

| NWOtheory a răspuns (pentru suntserios):

Sa intelegem ca tu esti administratorul forumului!

| suntserios a răspuns (pentru NWOtheory):

Trebuie sa fii admin sa intelegi ca suspendarea unui cont pe termen nedeterminat inseamna ca nu il mai poti folosi?

| FUVDER explică (pentru suntserios):

Bine

| Fatamuntilor a răspuns:

Dex-ul spune:
NEDETERMINAT, -Ă, nedeterminați, -te, adj. Care nu este precizat, stabilit; care nu este definit sau cunoscut cu precizie. – Pref. ne- + determinat.

sursa: DEX '09 (2009) adăugată de blaurb. acțiuni
In contestul tau contul nu poate recuperat
Dar vad cati-ai facut alt cont, care e problema? oricum nu ai voie conturi multiple/

| FUVDER explică (pentru Fatamuntilor):

Veți vedea voi!

| suntserios a răspuns (pentru FUVDER):

Ce ai să faci? Ștergi TPU? Muhahaha