| ursuletul568 a întrebat:

Salut, TPU. Daca media mea de admitere este 6.32, pot intra la un liceu in care ultimul admis anul trecut a fost cu 6.99?

Răspuns Câştigător
| Andersen2k18 a răspuns:

Ai media sub 6, 99 si nu vei putea intra.Dar te poti transfera dupa clasa a IX-a.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Anul acesta mediile sunt simțitor mai mari față de anul trecut. Acum la acel liceu media ultimului admis va fi peste 7. Aşadar, fă singur socoteala să vezi dacă ai vreo şansă.

| Yaesmin a răspuns:

Nici o șansă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti intra

| Edisor27 a răspuns:

Nu ai nici o sansa cu 6.99 ai fi putut intra cu un 6.80 6.85 6.90

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Nu vad rostul intrebarii, sansa este una la un milion