| Antonies a întrebat:

De inceput de an vin parintii la scoala? In prima zi? Nu imi mai aduc aminte clasele 5. 8! Dau funda si vot!

Parca la mine nu au venit

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Depinde de copii.
La mine nu veneau în prima zi ci peste vreo 2 săptămâni când se făcea prima ședință.

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

De obicei in clasa I, clasa a V-a si clasa a IX-a si nu in ultimul rand la sfarsit de an de clasa a XII-a e normal sa vina.dar nu e obligatoriu.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o regula. La mine au venit doar in clasa intai.

| Cristinaaa57 a răspuns:

La mine au venitlaughing, stiu ca trebuia sa-i cheme pe parinti in clasa sa le zica nu-s ce diriga

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu stiu ce*

| FuckingContra a răspuns:

Nu e neaparat, la mine a venit mama doar in clasele 1-4