| T7uk a întrebat:

De unde as putea face rost de o carte de-a lui Cesar Millan (IMBLANZITORUL DE CAINI) tradusa?

12 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

De la biblioteca.la biblioteca gasesti orice carte. Funda te rog

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Da tradusa era ma bagi la prieteni?

| T7uk explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Mi-am setat profilul sa-i accepte pe toti care trimit cererewinking. Dar in ce biblioteca ai gasit cartea? Din ce oras?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Timisoara si apropo cum dau sa i bag pe toti in lista daca im idau cerere?

| 1DobreMihai1 a răspuns:

De la bibliotecalaughing

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru 1DobreMihai1):

Se gaseste rar jucator4story mic

| T7uk explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Intri la Editeaza profil si selectezi la Doresc sa accept prietenii optiunea Automat pe toti.

| 1DobreMihai1 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

E o intrebare? sau...

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru 1DobreMihai1):

Nu e intrebare asta e:bagama la prieteni(si eu joc 4story)