| Tanasiri a întrebat:

happy Despre ce subiecte pot face un interviu?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Despre ce cred oamenii despre E-uri si alimentele genetice (cat de periculoase le gasesc, si daca le pasa ce mananca), subtierea stratului de ozon- topirea calotei glaciare- cresterea nivelului oceanelor (Insulele Canare vor fi de exemplu in pericol intr-un viitor nu foarte indepartat), despre calatoria oamenilor in spatiu
sau supertrenul pe care vrea Elon Musk sa il construiasca (vezi Elon Musk), despre violenta in familie, divortul, alcoolismul si celelalte dependente ce pericliteaza viata clipa de clipa, prostitutia si legalizarea ei, sau "a ajutat la ceva Revolutia din 89?" ori, cum isi imagineaza populatia ca va arata societatea romaneasca peste 30 de ani (raspuns foarte probabil: cum arata si la momentul actual laughing )

1 răspuns:
| MajinVegeta a răspuns:

Despre situatia in care se afla Romania, ca toti pleaca din tara; despre femeia in societate; despre faptul ca nimeni nu mai are timp pentru nimic, toti stau pe telefoane, nu mai exista interactiune offline.winking Si multe altele. big grin