| The4Ever a întrebat:

Este posibil sa faci studiile in Japonia?
Zic asta deoarece nu cred ca studiile din Romania sunt aceleasi cu cele din Japonia, sa zicem prin absurd ca nu sunt chiar la fel. As putea face fata? Momentan sunt la liceu pe profil mate-info.
Am posibilitate sa studiez in Japonia

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se omologheaza studiile romanesti cu cele japoneze. Daca era tara membra U.E. se putea.

| The4Ever explică (pentru mgtow):

Stiu ca sunt cam insistent, vreau doar sa aflu mai multe informatii, iar pe net nu prea aflu.

| mgtow a răspuns (pentru The4Ever):

Daca se putea apareau informatii pe internet.

| The4Ever explică (pentru mgtow):

Nu mai conteaza, am gasit pe net informatia, e data de la ambasada japoniei.