| Liviu781 a întrebat:

Este urgent, dau funda la primul raspuns corect. Maine am de prezentat un proiect la Chimie despre Proteine, si aparent trebuie si o proba practica, dar nu prea stiu ce sa fac la ea ...adica nu stiu ar fi ciudat sa aduc legume la scoala sau ceva de genu, sau chiar daca aduc ce as face cu ele, sa le prezint? Dati-mi o idee urgent va rog, maine trebuie sa il prezint! ( 09.06. 2015 ) DAU FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai proteinele se gasesc si in carne ai putea gen sa rogi un coleg sa isi scoata pachetul si tu sa ii spui ca contine proteine sau ceva de genul daca nu o prezentare pawer point e perfecta happy