| daniel2134 a întrebat:

Salut TPU. Eu de ceva vreme imi doresc sa ma transfer de la un profil la altul, am fost de am facut cererea de transfer acum aproape o luna si de atunci ramasese vorba ca o sa fie sunata mama dar pana acum nu a mai sunat nimeni. Asa trebuie sa fie? Sau nu o sa se mai poata realiza mutarea? Stiu ca trebuie sa sustin un examen pentru o disciplina pe care nu am studiat-o, dar nu am mai fost anuntat cu nimic. Sa ma ajute cine a mai trecut printr-o situatie asemanatoare va rog.

1 răspuns:
| Dekle a răspuns:

Hei, vezi daca liceul are site, intra pe el, poate găsești acolo ceva