| madaaalin23 a întrebat:

Eu vreau sa ma mut la alt liceu, am medie destul de buna dar am o nelamurire. Sunt clasa a IX-a si vreau sa ma transfer in semestrul 2, adica acum cand incepe eu sa fiu la celalalt liceu. A fost mama si a intrebat de transfer si i-a spus sa vina pe 1 ianuarie, dupa sarbatori si ma intreb daca mi se face transferul atunci sau pe semestrul 2? Va rog daca stiti, dau funda. Adica ma gandesc ca o sa aiba timp daca scoala incepe pe 15

1 răspuns:
| aADI a răspuns:

Începi acolo direct semestrul 2, mediile de prim sem o sa fie valabile acolo.