| PlayerE7 a întrebat:

Ieri la ora de economie(clasa a 12-a) discutam ceva cu doamna profesoară si i-am spus că în manual sunt chestii cam ideale pentru economia actuală si ca sunt cam depășite, manualul fiind din 2007, s-a cam enervat. Avea motiv? Am dreptate sau nu?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Principiile de baza ale economiei sunt neschimbate, doar se mai aduc "noi metode".
E ca si roata carutei, la care s-a montat un motor si i se zice masina. big grin