| lBroken69 a întrebat:

Pe ce profil as putea merge la liceu,ca dupa sa am parte de o meserie banoasa? Nu ceva extrem de greu, dar sa castigi undeva la peste 2000 lei cel putin.
Cel mai bun raspuns primeste funda!
Multumesc anticipat big grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Profilul de liceu nu are nicio legatura directa cu meseria ta decat daca faci vreo scoala profsionala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiinte alte naturii, pe urma o facultate de medicina, chimie, fizica-atomica.

| Daiana03 a răspuns:

Daca alegi sa mergi pe mate-info ai mai multe sanse sa iti gasesti o meserie dupa ce faci si o facultate probabil. Daca alegi sa mergi pe SS sau filo nu prea ai multe variante.
Bafta la examene! happy