| vladlove123 a întrebat:

pentru cei care sunteti in licee private, sunt bune? Adica colegii sunt rai? Se preda bine.E ok? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Beatrice_Diaconu_1995 a răspuns:

E super. Fara tampiti, descreerati, doar ca se dau multe teme. Faza buna e ca explica mult... Daca nu ai inteles te scoate pana cand intelege cel mai prost... big grin
Fundita?

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Prietene,acolo te roaga sa vii la scoala...

| vladlove123 explică:

Si eu sunt in clasa a9-a intr un liceu particular din Bucuresti si pot spune ca sunt foarte multumit. Se preda foarte bine, profesorii isi dau silinta mai mult ca la un liceu normal, conditiile sunt mai bune, am numai colegi buni in sensul ca nu sunt golani etc dar te distrezi cu ei, de obicei aici vine lumea cu bani. Nu mai faci materii nefolositoare cum ar fi desen muzica sport etc. Faci doar stric ce iti trebuie pentru scoala. Eu personal recomand liceele private

| Alexandruuuuu04 a răspuns (pentru vladlove123):

La ce liceu privat esti? si care e programul de invatat?

| Alexandruuuuu04 a răspuns:

La ce liceu ai fost?