| cristynaGoldenRose a întrebat:

Pls as vrea sa-mi dezvolt logica mai mult in matematica si fizica - va rog dati-mi link-uri, care ar putea sa ma ajute, teste exercitii probleme, oricee

3 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Filmuletele de genu : http://www.youtube.com/watch?v=aIyYOz5dqKY, te-ar putea ajuta la matematica sunt multe tutoriale ca acesta. cum ar fi : cel mai mare divizor comun, Produs cartezian de multimi, Impartirea fractiilor ordinare, Adunarea si scaderea fractiilor etc.
Sper ca te-am ajutat.:D