| Manyah a întrebat:

Saptamna asta este dedicata lui Mihai Eminescu, ce activitati imi puteti propune pe care le pot face la scoala impreuna cu clasa?

Răspuns Câştigător
| PinkyBullet a răspuns:

Ati putea scrie pe niste biletele colorate niste versuri dupa care sa le legati cu o panglica si sa le impartiti in scoala, ati putea face un afis cu care sa demonstrati ca cititul poeziilor/povestilor este important in dezvoltare, sa invatati pe de rost niste versuri si sa le spuneti in fata clasei. Sper ca ti-am fost cat de cat de folos.

1 răspuns:
| usurelu123 a răspuns:

Sa faceti o serbare si sa chemat-o toti profesorii!
PS:Asa mai scapati si de cateva ore!happy