| Dima_Ionut_1995 a întrebat:

Sper sa fi ales categoria bine. Am de invatat in 2 saptamanii pentru scoala de soferi. Cum pot sa invat mai repede si mai usor? Pastile ceva de memori ar ajuta? daca da care? alimente "minune "?

Răspuns Câştigător
| ammy12 a răspuns:

Cel mai bine este sa stai intr-un mediu favorabil tie, sunt unele persoane care invata uitandu-se la televizor sau ascultand muzica. Din cate stiue Memo plus dar creeaza dependenta. Dar oricum pentru scoala de soferi ar trebui sa citesti cartea de 2 ori si dupa sa faci multe chestionare. Ele te vor ajuta cel mai multbatting eyelashes