| alexandru_4684 a întrebat:

Salut, TPU. spuneti-mi si mie un liceu din pitesti care pot sa intru ca pe om de afaceri sau in lumea artei photografica sau actorie...Am media de 8.64.E buna media sau trebuie sa mai muncesc ...sunt inca pe CLS 6

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Oricare...doar cu liceu n-o sa ajungi unde iti propui tu.
Economic sau Dinu Lipatti pare mai apropiat de ce cauti tu acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana atunci, invata sa scrii si sa te exprimi corect. nu cred ca vei ajunge niciodata un om de afaceri. aia sunt destepti de mici.winking stiu sa te prosteasca pe fata, au idei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul ca pe om de afaceri e foarte solicitat in Pitesti. Cat despre media ta, cred ca esti foarte bun la matematica, ca nu ai nicio treaba cu limba romana.