| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi va rog cum le-as putea spune parintilor ca am trei de sapte la trei obiecte-la matematica, fizica si la biologie.Acestea sunt obiectele la care nu ma pricep, dar in rest am opt, noua si zece.Si nu cred ca in acestea trei saptamini care au ramas o sa reusesc sa ma corectez! ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| Deliciouscupcake a răspuns:

"Mami,tati, vă rog să nu vă supăraţi, dar nu mă descurc atât de bune la aceste materii şi de aceea am luat note mici.Nu e din cauză că nu învăţ, ci din cauză că nu pricep.Vă rog să mă înţelegeţi şi să nu vă supăraţi, nu e ca şi cum aş rămâne corigent." Destul de bun? happy )

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Hai că nu-i chiar aşa grav happy Desigur, părinţii poate or să exagereze intenţionat, dar stai calm, că nu te omoară nimeni.

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Şi apropo laughing le poţi zice că si Einstein a avut 7 la fizică în liceu.