| anonim_4396 a întrebat:

sunt apsolvent, si vreua sa intreb daca poti sa inveti la 2 faculati o data la aceiasi universitate!?

7 răspunsuri:
| Seby484 a răspuns:

Mai intai invata sa scrii absolvent:d

| spxinsane a răspuns:

"absolvent"... si tu zici ca ai luat bacu la romana?

Poti sa inveti la 2 facultati (si la 10 facultati) ideea ca sa zicem ca la una intri la buget (fara palta) la a doua o sa intri la taxa. Daca sunt la aceeasi universitate este posibilitatea de a avea o anumita reducere.

AI voie sa faci o facultate la fara taxa, restul sunt la buget si daca intri 10.

Spor

| MMadalina a răspuns:

Ce esti ma? Apsolvent?laughing

| Enzo2011 a răspuns:

Poti sa faci cate facultati doresti, daca esti capabil, si cred ca te referi la faptul ca daca poti sa inveti la aceeasi facultate dar in domenii diferite cea ce se poate normal deoarece nu sunt foarme multe cursuri in unele domenii dar nu stiu daca chiar trebuie sa platesti ceva in plus pentru cea dea doua in fine te poti interesa direct de la facultatea pe care vreau sa o urmezi doar trebuie sa dai un telefon la acea facultate si sunt sigur ca te vor informa

| PrecioussGirl a răspuns:

Mai intai invata sa scrii si dupa mergi la facultate laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ai apsolvit mai apsolventule?

| spxinsane a răspuns:

Bagi DVD-ul cu Win7
Restart la calculator
Boot-ezi de pe DVD
Alegi Instal a Fresh Copy of Windows
Alegi parttia unde vrei (de obicei instalezi pe C:\ )
Este indicat sa formatezi acea partitie (alegi C:\, apesi options, alegi format si dai OK)
Pe urma urmezi pasii normali care iti apar (tebuie sa dai next si ok, daca citesti este chiar usor)

Nu uita inainte sa instalezi sa iti salvezi fisierele din My documents si de pe desktop pe alta partitie sau DVD sa nu ramai fara ele, la fel daca mai ai ceva important pe partitia C:\ sa le salvezi