| Miki2772 a întrebat:

Sunt clasa a 10 a si inainte sa inceapa carantina, urma sa imi motivez cateva absente, dar nu am apucat (am putin peste 10).
Si acum diriginta zice ca nu se mai pot motiva, in situatia in care nu se mai deschid scolile si liceele. Ce as putea sa fac? Sau stie cineva daca se mai pot motiva? Numai de cateva trebuie sa scap si sunt convins ca nu sunt singurul in situatia asta.

1 răspuns:
| Jackpot2 a răspuns:

Participa la orele on line ca să nu mai faci alte absente.Am și eu un prieten care este în situația asta... Și a zis diriga ca nu i bai a se rezolva