| casveansebi a întrebat:

sunt din TG MURES si as vrea sa stiu la ce licee sunt profile care se bazeaza mai mult pe informatica... va rog reply si daca se mai da bursa de merit in clasa a 9-a. FUNDA!

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Voi nu aţi primit broşuri din alea cu toate liceele din judeţ? Aveam eu una, dar nu o găsesc. Păi ar fi Papiu, Unirea... astea îmi vin în minte doar... profilul Matematică-Informatică.

| andreeapp a răspuns:

Matematica informatica - intensiv informatica, papiu.

| casveansebi explică:

Matematica-informatica, dar alte profile care se bazeaza pe informatica nu sunt?