| Cornel_6311 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a la mate-info si eu vreau sa ma mut la cealalta clasa de mate-info si vroiam sa va intreb cum se procedeaza. unde trebuie sa ma duc, etc.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discuti cu dirigintele/diriginta. Iti da toate informatiile necesare.happy

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Daca esti la mate info intensiv informatica si vrei sa treci la intensiv engleza trebuie sa margi la secretariat cu parintii si sa discutati cu secretara, iar tu trebuie sa dai o diferenta din anumite materii

| Cornel_6311 explică (pentru ReViNeMaScAtii):

E mate info simplu

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru Cornel_6311):

Nu stiu cum e la voi la scoala da la noi ii asa
-mate info intensiv engleza
-mate info intensiv informatica

| adelina899 a răspuns:

Iti trebuiedoar o cerere de transfer.

| mada_2121 a răspuns:

In cazul in care anul acesta te-ai inscris la liceu imi pare rau sa-ti spun dar trebuie sa astepti cel putin un an ca sa te poti transfera... daca treci pe clasa a 10-a cred ca ar fi trebuit sa te interesezi in vacanta ca sa poti incepe anul scolar in noua calsa dar s-ar putea sa mai ai o sansa. mergi sa vorbesti cu directorul sau cu secretara scolii caci ei pot sa te lamureasca de tot ce ai nevoie