| EeDdYy07 a întrebat:

sunt in clasa a X-a la profilul stintele naturii si vreau sa devin programator it. Intrebarea mea este, de la acest profil pot sa devin programator it? Am rezultate bune la invatatura si imi doresc sa ajung programator, am talent si inteleg foarte bine. Va rog sa imi raspundeti.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Poti sa devii ce vrei tu, indiferent de liceul pe care-l faci. Destept sa fii!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti, daca faci o facultate de profil si vei face fata la matematica si esti cat de cat initiat in programare nu o sa ai probleme