| agent011 a întrebat:

Sunt la profil stiinte ale naturii, intensiv engleza si as vrea sa ma transfer la alt liceu cu profil economic.

Daca ma transfer de la inceputul semestrului 2, clasa 10 la ce dau diferenta si cata materie e? Daca nu am facut orele de practica e vreo problema? sau ar trebui sa ma transfer mai repede (inceputul clasei a 10-a)?

Si la economic se fac 12 sau 13 clase?

2 răspunsuri:
| corbeaioanagabriela a răspuns:

Transferate mai repede, e chiar urgent, pierzi ore nu e bine

| TakahashiHiroshi a răspuns:

Contabilitate,organizarea unitatii economice, calitatea servicilor si produselor