| FarcasCosmin1234 a întrebat:

Tocmai ce am terminat clasa a 8 a si am o mare dilema.Nu stiu la ce liceu sa merg. Daca ati fi in locul meu ce ati alege un liceu economic co profil contabilitate sau un liceu sanitar cu profil bio-chimie? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Eu unul as vota pentru contabilitate.
De ce? Pai de la sanitar nu prea ai un drum clar in viata ca baiat dar de la contabilitate poti sa iesi chiar ceva mai calumea. (Ai sanse mai mari pe viitor, in gasirea unui loc de munca relativ bun, parerea mea.)

3 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci pe viitor, eu personal am terminat un liceu cu profil economic.

| FarcasCosmin1234 explică (pentru Anna121):

Nu te supara daca te intreb, dar sunt curios cu ce te ocupi dar si ce pot sa devin in viata daca termin un liceu cu profil economic?

| FarcasCosmin1234 explică (pentru Anna121):

Nu te supara daca te intreb cu ce te ocupi dar si ce meserie pot sa am in viitor daca termin un liceu cu profil economic?