| Vu a întrebat:

Va rog sa imi spuneti ce discipline se fac la profilul Mate-info (informatica intensiv) happy Multumesc!

3 răspunsuri:
| Artegor a răspuns:

O sa ajungi in clasa a 12-a sa faci vreo 7-8 ore de info; in rest, matematica, fizica, apoi restul gen chimie, biologie, romana si asa mai departe...o ora de geografie, istorie...bacalaureatul il dai la Romana, Matematica M1 si ai de ales intre Biologie, Chimie, Fizica sau Info

| ioana996 a răspuns:

Da in clasa a 9 vei face asa: Matematica,informatica(programare c++/pascal),biologie,chimie,fizica,logica,religie,geografie,desen,sport,istorie,muzica,franceza(germana/spaniola),engleza, TIC(tehnologia informatiei si a calculatoarelor, aici vei face despre powerPoint, word, etc)iar in a 100 ti se va scoate logica si vei avea psihologie si + educatie anteprenoriala!

| Vu explică:

Pfoooaaaiii! si eu care vroiam sa scap de chimie/biologieI don't want to see In fine. Multumesc