| The4Ever a întrebat:

Vineri trebuie sa prezinta un proiect(un site facut in HTML si CSS) in fata la +100persoane. Problema e ca nu stiu cum sa fac introducerea pentru ai introduce in tema, in rest stiu sa ma exprim, dar inceputul e problema.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Pai discuti in mare despre cum era ramura de activitate respectiva inainte de net si cum o ajuta un website. Nu ai dat mari detalii, asa ca nici eu nu iti pot da sfaturi mai specifice.

| The4Ever explică (pentru KodrutZ):

Multumesc mult! Mi-ai dat o idee big grin.

| KodrutZ a răspuns (pentru The4Ever):

Iti trimit adresa de PayPal in privat pentru plata comi$ionului?