| Euestefoarteboss a întrebat:

Salut TPU. Voi ce alegeti, liceu sau profesionala? =)

11 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Ambele

| Hyperion7 a răspuns:

Nu e vorba de ales, e vorba de cat poți tu. Daca te duce capul, alegi liceu teoretic, dar daca școala ți se pare mai mult o pacoste, poți opta pentru liceul profesional. tongue

| Celestina003 a răspuns:

Liceuuu

| FindMyName a răspuns:

Liceu

| dullcat a răspuns:

Buna.Alege tu in functie de ce vrei sa faci pe viitor.Ca totusi nu e o intrebare de tipul : cola sau fanta?

| floruits a răspuns:

Bună!

Ambele sunt destul de bune.
Dacă vrei să te duci mai repede să muncești, varianta este profesioanala.
Dacă vrei să te duci la o facultate și să ai o meserie mult mai bine plătită, varianta este liceul.

Zi frumoasă.

| ReddY25 a răspuns:

Liceu

| Andrewq2010 a răspuns:

Idk,n-am ajuns până acolo

| darrio2007 a răspuns:

Este vorba de cat poti tu.
Cu multi ani in urma am ales profesionala. Apoi am facut si liceul la seral si am terminat si o facultate.

| Violleta2022 a răspuns:

Recomand sa termini licuel, ca sa ai sanse mai mari la angajare, la o cariera mai buna.

| Drake21 a răspuns:

Liceul