| IwantANoriginalNAME a întrebat:

Vreau sa ma duc la liceul militar, doar ca nu stiu multe despre el... imi puteti da detalii despre acest liceu? De exemplu vara tot la liceu trebuie sa stau? Dar in weekend?
Va rog sa imi raspundeti la intrebarile astea si daca se poate sa imi dati cat mai multe detalii despre liceu si despre ce poti face acolo, cum se pune problema cand vrei sa iesi din liceu sa te duci la kfc de exemplu laughing? Mersi!

4 răspunsuri:
| Smuggle a răspuns:

Salut! Am un prieten ce a plecat la liceul militar. Acolo nu poti iesi cum vrei sau cand vrei. Daca vrei mai multe info. uite aici:http://www.mapn.ro/recrutare/elevi.php

| alex2112 a răspuns:

Salut, am un var care e la liceul militar din alba, din ce zice el trebuie sa inveti foarte mult ca sa te poti mentine...in weekend mergi acasa numa daca nu faci prostii sau nu iei note mici, peste vara nu stai acolo, si cu kfc doar in weekend daca stai acolo

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Liceul militar are ordine și disciplină!
http://www.cantemircml.ro/
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Nu iesi la kfc deloc mananci ce iti da ei, vara poti ramane daca vrei cu ei daca nu pleci la tine.