| GRASUALEX19 a întrebat:

TPU. Vreau sa ma inscriu in armata dar nu stiu ce sa fac si unde sa ma duc ca sa ma inscriu si ce trebuie sa fac acolo in armata. Am auzit ca te maturizeaza si eu asta vreau si sa prind experienta cu munca grea si una alta. Astept raspuns.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la CMJ-ul (Centru Militar Judetean) de care apartii. Ei te pot indruma. Poti sa nici nu mergi la ei pana iti depui dosarul. Cauta-i pe telefon. Daca spuneai judetul iti aflam si numarul.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.mapn.ro/recrutare/sgv.php

Toate cele bune.

| madamme a răspuns:

A fii militar in ziua de astazi nu mai este o obligatie ci o meserie. Daca crezi ca te potrivesti profilului atunci mergi mai departe. Eu zic sa te gandesti bine inainte.

| GRASUALEX19 explică:

Judetu drobeta-turnu-severin. Pai eu am decat 10 clase se poate sau trebuie sa am toate cele 12 clase?

| GRASUALEX19 explică:

Multumesc vineri ma duc la ei.