| AditaaF a întrebat:

Vreau sa ma transfer pe semestrul 2 la un profil diferit (Turism-Stiinte Sociale), sunt clasa a 10 a. Am fost si am cerut informatii usecretarului, acesta mi-a spus ca trebuie sa vin cu mama deoarece nu am 18 ani si a mai spus ca trebuie sa vin inainte sau dupa 9 ianuarie. Partea aceasta nu am inteles.o si nu l.am mai intrebat pentru ca ma grabeam.Intrebarea mea este, trebuie sa merg sa completez cererea inainte sau dupa 9 ianuarie?

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, cred ca ar trebui inainte de data specificata. Si sper ca ai media mai mare ca ultimul elev din acea clasa, da?

| ionelaSong3 a răspuns:

Da,trebuie sa mergi cu cererea inainte si sa vezi daca is locuri si foaia matricola

| YouAreTheBestCutie a răspuns:

Trebuie s o completezi cu mama ta, inainte, si sa o duci la secretarul acela pe data de 9 ianuarie, sau cand ti a spus sa te duci.