| RedBloodyZz a întrebat:

vreau sa merg la un liceu sa ma fac veterinar.As vrea sa stiu ce materii o sa fac la liceu, sper sa nu se dea mate..

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice profil ar avea un liceu materia matematica nu va lipsi din program.In unele orase exista licee cu profil tehnician veterinar, iar cand termini liceul poti sa lucrezi ca tehnician.Pentru a deveni medic veterinar trebuie sa termini o facultate care tine 6 ani si este f grea. taxa pe an depinde de la o facultate la alta dar daca ai medie mare la bac intri la fara taxa.

| RedBloodyZz explică (pentru corbulalbrosu):

Pretenu meu raspunde mereu happy mersi

1 răspuns: