| Etc_Niky_1998 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca este bun de ceva liceul Bolintineanu, daca este frumos in el, adica sa nu fie puscarie si mai vreau sa aflu parerea voastra despre profilul economic si stiinte ale naturii.

1 răspuns:
| creatzaadda1 a răspuns:

Eu o sa ma duc pe stiinte ale naturii happy si faci biologie chimie fizita etchappy ma rog cei care dau stiinte ale naturii de obicei dau la medicinahappy... de bolintineanu scuze dar nu prea stiu de el. adica aproape totii profesorii m-au indreptat spre basarabhappy si l-am si vazut la portile deschisehappye foasrte frumos acolohappy