| StefanLudd a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca in cadrul Facultatii de geografie din Bucuresti pot sa fac si o specializare de topograf.Si vreau sa stiu cam ce materii mi-ar trebui la topografie, sunt la profil uman si nu prea am treaba cu matematica, fizica stiti voi happy

1 răspuns:
| F3d0x a răspuns:

La ce profil esti? Filologie sau stiinte sociale?
Daca esti la filologie nu prea iti recomand sa te duci acolo.
Daca esti la stiinte sociale, s-ar mai putea din moment ce voi mai faceti matematica intr-a 11a si a 12a.