| Sn1ckers a întrebat:

Vreau si eu un model de diploma pentru cel mai bun PROFESOR. Adica sa ma exprim mai bine; avem un profesor care anul acesta nu mai vrea sa predea in invatamant si noi ne-am atasat mult de el. Si in semn de respect am vrea sa-i daruim o diploma, ca amintire macar... Si ceva niste idei ce sa scriu pe diploma sau chiar o imagine cu vreo diploma. Cele mai frumoase sugestii au FUNDA! Ms!
SCUZATI CATEGORIA! :*

Răspuns Câştigător
| NoNameasdod a răspuns:

Am gasit aici ceva http://www.diploma.completdesign.com/......etalii.php acolo ceva unde scrie clasa a VII a parca, dar daca vrei poti scrie tu in alt program, in ce clasa esti. si apoi o tragi la imprimanta[ si ca sa fie frumoasa ai putea sa o plastifiezi..sau cum se spune. :)) ].
Pe langa diploma, ai mai putea sa ii dai o felicitare [mai mare] si sa ii scrieti (toti copii ) niste cuvinte frumoase, si sa ii mai dait o poza cu voi toti (voi colegii si el, si sa aveti fiecare dintre voi poza + profesorul) si poate si o sticla de ceva.:)), sampanie (sa puneti voi bani. ) de ex.
A da. si la diploma, tot asa..intr-un program stergi unde scrie : NUME PRENUME, si pui tu numele profesorrului (daca vrei,iti dau id meu si il fac eu - iar apoi ti-l trimit ).
Deci,recapitulam : Intr-o punga draguta de cadouri ii pui o poza cu voi toti si profesorul (Daca o pui in rama, c un tablou, va fi si mai bine ), aceasta diploma (plastifiata.) si o felicitare ( maii maricia ) unde sa `combinati` aprecierile voastre pentru el si sa le scrieti acolo, si o sampanie/ciocolata (ce vrei u, sau ce ii place ). Cam atat :*. Eu zic ca s-ar bucura ff mult, si e un cadou deosebit :*. Succes. Te pup :*.

1 răspuns: