| AndreeaDeea200527 a întrebat:

Trec in clasa a 7-a si as vrea sa stiu cum e materia. Sunt putin cam speriata, deoarece am auzit ca e cea mai grea materie din gimnaziu. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| gheorghe699 a răspuns:

Sa te bucuri de ultimele saptamani de vacanta, lasa aceste griji, este usor mai ales ca te vad preocupata, serioasa.
Succes!

3 răspunsuri:
| Romaniamafia a răspuns:

Clasa a VII-a? Hai sa fim seriosi...Sa iti aduci aminte de aces comentariu cand o sa intrii la facultate

| elena97890 a răspuns:

Daca nu vei sta cu o noapte inainte sa inveti la materii importante va fi totul ok. Stai calma si fii atenta la ore ca sa intelegi din prima

| G510 a răspuns:

Nu e greu! Stai calm big grin Contează să fii harnic și să înveți mereu. Succes