| Theenergofish22 a întrebat:

Salut tuturor! As vrea sa stiu si eu cu ce medie se intra la liceul agricol sibiu? Dau funda la primul raspuns[scuzati categoria]

Răspuns Câştigător
| TheCuttter a răspuns:

Nu cred ca pot sa iti raspund corect.Eu am terminat liceul, insa in 2008 cand am intrat eu la liceu, mediile erau foarte mici! ps: nu te du acolo daca ai o medie cat de cat mare! ghibu, lazar sau economicbig grin acolo este viata!

2 răspunsuri:
| crack123 a răspuns:

Daca nu esti indragostit de liceul asta, sau vrei macar sa faci sex in baile aferente ( ca tot e la moda) nu scuzam categoria... de google ai auzit?

| Theenergofish22 explică (pentru crack123):

Mai bine teaceai tu
nu comentai repede