| sadshadoW a întrebat:

Salut tuturor! in 2013 termin o scoala postliceala privata, specializarea asistent medical generalist....Intrebarea mea este daca stie cineva cum as putea sa imi continui studiile si daca se recunosc acesti 3 ani pentru a deveni moasa? Adica daca mi se considera ok acesti 3 ani sa mai merg la practica si cursuri inca un an si eventual cu examene de diferente de dat. Multumesc tuturor ce se sinchisesc sa imi raspunda! O zi cat mai placuta!

1 răspuns:
| adrykiba a răspuns:

De ce nu intrebi unde ai facut-o? Sau mergi la un spital si intreaba acolo, ei iti vor spune exact.