| alexandre97 a întrebat:

Salut tuturor.
Vreau sa dau la academia de politie si vreau sa ma apuc sa invat de pe acum, dar nu prea stiu ce sa invat ma puteti ajuta? Si daca stiti si siteuri cu teste pentru academie.
DAU FUNDA!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea anterioara. Uita-te pe site-ul oficial, la Admiterea 2014 si acolo gasesti materia pentru examene.
De asemenea te poti interesa la Inspectoratul Judetean de Politie din judetul tau, ei fac recrutarea pentru Academie.