| BuradaCosmin a întrebat:

Salut unde pot urmarii pe net protv fara a fii nevoie de internet explorer sau de alte programe dar daca este un program pe care sa vad posturile tv este exterm de bun. Cine imi poate da ce am nevoie funda.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarca si instaleaza SopCast, este un program gratuit si pe acesta poti vedea peste 100 de posturi TV si peste 20 romanesti. Succes si numai bine!

| Radoi21 a răspuns:

Este programul 1tvonline pe care il instalezi si iti apare toolbar in internet explorer. Si ai toate posturile din TOATE tarile. Sper ca ti.am fost de ajutor!